Odzyskiwanie danych


Odzyskaj utracone dane!

Odzyskiwanie danych zdobywa coraz większą popularność. Nic dziwnego, ponieważ w dzisiejszych czasach, w dobie telefonów oraz komputerów, większość wartościowych dla nas rzeczy przechowujemy w pamięci różnych elektronicznych sprzętów, o utratę plików nie jest trudno. Wspomnienia zamknięte w formie zdjęć, ważne dla nas teksty czy dokumenty – ich strata może okazać się bardzo bolesna. Na szczęście istnieje jednak wyjście z beznadziejnej sytuacji – odzyskiwanie utraconych albo uszkodzonych danych.

Urządzenia mobilne

odzyskiwanie danych z urządzeń mobilnych     W naszym labolatorium wykorzystujemy nową generacją rozwiązań stosowanych w informatyce śledczej UFED Touch Ultimate. System ten dostarcza najbardziej zaawansowanej technologii w dziedzinie odzyskiwania danych, dekodowania, analiz i raportowania danych z urządzeń mobilnych. Zapewnia fizyczną i logiczną ekstrakcję systemu plików, haseł i wszystkich danych z bardzo szerokiej gamy urządzeń takich, jak: telefony komórkowe, smartfony, urządzenia GPS i tablety. Możliwości jakimi dzisiaj dysponujemy na polu analizy urządzeń mobilnych to np.: fizyczna ekstrakcja i zaawansowane dekodowanie danych z urządzeń, wsparcie dla chronionych hasłem urządzeń z systemem iOS niezależnie od tego czy zostały odblokowane czy nie, obejście blokady kodem PIN, hasłem czy wzorem dla urządzeń działających z systemem Android, dekodowanie logów TomTom, trip-log i ekstrakcja danych z innych urządzeń GPS, kompletna ekstrakcja danych z telefonu także ukrytych i usuniętych: historia połączeń, wiadomości SMS, kontakty, wpisy w kalendarzu, wiadomości e-mail, pliki multimedialne, geotagi, hasła, informacje o lokalizacji (WiFi, sieci komórkowe, GPS) i inne.

 

Utraciłeś zdjęcia z podróży, notatki, filmy, projekt, kontakty lub dokumenty? Zaufaj firmie Netkom Lab - odzyskiwanie danych jeszcze nigdy nie było tak proste!


Zadzwoń Zadzwoń - 693 125 531