Odzyskiwanie danych z pendrive – Netkom Lab

Pendrive

pendriveOdzyskiwanie danych z pendrive jest jednym z elementów szerokiego zakresu naszych możliwości. Przywracamy pliki nawet w pozornie beznadziejnych sytuacjach. Oczywiście należy zaznaczyć, że stopień powodzenia, czas odzyskania i cena są związane z wieloma czynnikami powodującymi utratę danych przez klienta.

Na skomplikowanie procesu odzyskiwania danych z pendrive wpływają między innymi liczby kości pamięci oraz konstrukcja nośnika. Najlepszym przykładem jest pendrive o tzw. monolith construction, który posiada kości zainstalowane jedna na drugiej. W przypadku uszkodzenia należy dokonać rozlutowania całej kolumny, oddzielenia kości przy użyciu odczynników chemicznych i dopiero wtedy rozpocząć proces odzyskiwania danych.

Netkom Lab posiada wysoką skuteczność ratowania plików, utraconych w różnych okolicznościach – od uszkodzeń spowodowanych przez wirusy, po nieopatrznie sformatowany pendrive czy przypadkowe usunięcie plików.

Odzyskujemy dane z pendrive utracone również w wyniku wad fabrycznych, przepływu niewłaściwego napięcia i wielu innych rodzajów uszkodzeń elektronicznych. Codzienne użytkowanie przenośnej pamięci USB wiąże też ze sobą ryzyko popsucia urządzenia w sposób mechaniczny. Dlatego w Netkom Lab zajmujemy się również odzyskiwaniem plików z nośników połamanych bądź tych z urwanymi wtykami.

Komplet informacji dotyczących kosztów odzyskania danych z pamięci flash można uzyskać w zakładce Cennik. Pod tym samym adresem umieściliśmy dane związane z transportem uszkodzonych nośników. Zaufaj specjalistom i nie ryzykuj utraty ważnych dokumentów lub zdjęć o nieocenionej wartości sentymentalnej.

 

 

zadzwoń Zadzwoń - 693 125 531