668 308 957

Zadzwoń

Zamów kuriera

Bardzo dziękujemy za pomoc w uratowaniu dokumentów firmowych. Doszło do uszkodzenia macierzy RAID, na którym znajdowały się wszystkie dokumenty kluczowe dla dalszego funkcjonowania firmy.

Anna K.

Odzysk 100% danych z bazy danych Subiekt utraconych w wyniku ataku hakerskiego. Ekspresowy czas realizacji. Inne firmy powiedziały, że się nie da. Polecamy firmę do współpracy.

Marcin N.

Uratowali projekty, które tworzyłam latami, a straciłam w jednej sekundzie w wyniku uszkodzenia dysku HDD. Bardzo przyjazna obsługa i profesjonalne podejście do klienta.

Alina S.

Dziękuję za odzyskanie danych z pendrive. Pliki kompletne w 100%, czas realizacji bardzo szybki, bardzo dobry kontakt telefoniczny - wszystko prosto wyjaśnione. Polecam!

Tomasz B.

Certyfikaty

Opinie klientów

O naszym laboratorium

Najnowocześniejszy sprzęt i ciągły rozwój.

Nasze laboratorium

Nasi  specjaliści to wysoko wykwalifikowani inżynierowie po studiach informatycznych i technicznych. Uwielbiają to, co robią, dlatego też chętnie się rozwijają w tej dynamicznej branży jaką jest odzyskiwanie danych.

 

Biorą aktywny udział w szkoleniach na całym świecie, sami opracowują metody i rozwiązania. Od 10 lat zdobywają doświadczenie poprzez pracę nad najróżniejszymi przypadkami utraty danych.

 

Dzięki ogromnemu doświadczeniu i ciągłym szkoleniom nasi technicy potrafią rozwiązywać problemy, których inne firmy się nie podejmują.

 

Nasze Laboratorium jest wyposażone w tzw. Clean Room, w którym znajduje się  komora laminarna, dzięki której możemy zachować całkowitą sterylność podczas pracy na otwartym dysku.

 

Do odzyskiwania danych z dysków twardych wykorzystujemy również stację diagnostyczną oraz m.in. amerykańskie i izraelskie algorytmy, co daje nam bardzo wysoką skuteczność. 

 

Do odzyskiwania danych z telefonów wykorzystujemy UFED Touch Ultimate - najbardziej zaawansowane narzędzie do odzyskiwania danych z telefonów na świecie. Generuje on raport, w którym można znaleźć: historię połączeń, wiadomości SMS i MMS, zdjęcia, pliki video, kontakty, wpisy w kalendarzu, wiadomości e-mail, informacje o lokalizacji – GPS, logowanie do sieci WiFi. Są to raporty, które mogą być wykorzystywane jako ważny dowód w sądzie. 

 

Mamy opracowaną technologię odzyskiwania danych z nośników skonstruowanych w oparciu o monolith, dzięki czemu możemy skutecznie odzyskiwać dane z kart SD i pendrive’ów.

Nasz zespół

Pracujemy na terenie województwa Śląskiego i Małopolskiego: Bielsko-Biała, Pszczyna, Czechowice-Dziedzice, Kozy, Kęty, Szczyrk, Żywice, Cieszyn, Skoczów, Chybie, Żory, Wisła, Gliwice, Tychy, Katowice, Jastrzębie Zdrój, Rybnik, Zabrze, Wadowice, Andrychów, Oświęcim.

+48 668 308 957

biuro@netkomlab.pl