668 308 957

Zadzwoń

Zamów kuriera

Odzyskiwanie Danych z Macierzy RAID 6

Odzyskanie danych

 

Jeśli akceptujesz raport pracujemy nad odzyskaniem danych. Dane przekazujemy na dowolnym nośniku.

Odzyskiwanie Danych z Macierzy RAID 10

Diagnoza

 

Wykonujemy diagnozę. Na maila otrzymujesz raport z wyceną, możesz zaakceptować lub zrezygnować.

Odzyskiwanie Danych z Macierzy RAID 5

Jak wygląda procedura?

Odzyskiwanie danych z MACIERZY RAID

Specjalizujemy się w Macierzach RAID 1, RAID 0, RAID 5.

Odzyskiwanie Danych z Serwera

W jakich przypadkach odzyskujemy dane?

Odzyskiwanie Danych z Macierzy RAID
Odzyskiwanie Danych z Macierzy RAID 1

Przyczyny utraty danych z macierzy RAID:

 

 • awaria dysków

 • sformatowanie danych

 • skasowanie plików

 • awaria kontrolera

 • błąd podczas aktualizacji

 • niepoprawna inicjalizacja macierzy RAID

 • niedokończona przebudowa RAID

 • i inne

Odzyskiwanie Danych z Macierzy RAID 0

Jak postępować w przypadku danych z serwera?

 

 • wyłącz system za pomocą przycisku zasilania i przekaż nośnik technikom

 • nie używaj programów do odzyskiwania danych z internetu

 • nie próbuj odzyskiwać na własną rękę

 

Skontaktuj się z firmą, która ma doświadczenie w odzyskiwaniu danych z macierzy RAID!

 

Czy odzyskiwanie Danych z Serwera jest możliwe?

 

Na codzień nikt nie zastanawia się, czym jest odzyskiwanie danych z serwera, co więcej mało kto wie, że takie usługi w ogóle istnieją. Jednak każda firma przechowuje ogromne ilości danych, które umożliwiają jej sprawne funkcjonowanie. Fotografowie przechowują zdjęcia ze ślubów, koncertów, czy wydarzeń, które już się nie powtórzą. Księgowi przechowują niezliczone ilości faktur swoich kontrachentów. Prawnicy przechowują umowy i ważne dowody w sprawach. Architekci projekty nad którymi pracowali nierzadko wiele miesięcy. Bez względu na to, gdzie pracujesz przechowujesz ogromne ilości bardzo ważnych danych, które często kosztowały wiele godzin pracy. Najczęściej przechowujemy te dane na dyskach twardych, a większe ilości znajdują się na serwerach. A teraz wyobraź sobie, że tracisz wszystko przez błąd systemu, niepoprawną aktualizację, przepięcie. Bardzo częstymi przypadkami są różnego rodzaju wstrząsy i upadki dysków. Zdarza się również, że przez pomyłkę skasujesz nie te pliki co trzeba. Na szczęście odzyskiwanie danych z serwera jest możliwe. 

 

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID to nasza specjalność!

 

Nasza firma każdego dnia mierzy się z trudnymi przypadkami odzyskiwania danych z macierzy RAID. Nasi specjaliści poświęcili wiele miesięcy i lat ciężkiej pracy w laboratorium, by zdobyć doświadczenie. Nieustanne szkolenia, z których regularnie korzystają nasi technicy pozwalają im ciągle się rozwijać i być na bierząco z najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Nasze laboratorium jest profesjonalnie wyposażone w najlepszy sprzęt do odzyskiwania danych z macierzy RAID dostępny na międzynarodowych rynkach. Dzięki temu odzyskiwanie danych z macierzy RAID jest możliwe nawet w kilka godziny. Każdego dnia ratujemy firmy, których działanie jest zaburzone lub uniemożliwione przez utratę danych z macierzy RAID. Nie jesteś pewny czy możemy odzyskać dane z macierzy RAID w Twoim przypadku? Skontaktuj się z naszym konsultantem. 

Dostarcz nośnik

 

Zamów bezpłatnego kuriera po odbiór nośnika. Wypełnij formularz i przekaż nośnik bez wychodzenia z domu - szybko i wygodnie.

Pracujemy na terenie województwa Śląskiego i Małopolskiego: Bielsko-Biała, Pszczyna, Czechowice-Dziedzice, Kozy, Kęty, Szczyrk, Żywice, Cieszyn, Skoczów, Chybie, Żory, Wisła, Gliwice, Tychy, Katowice, Jastrzębie Zdrój, Rybnik, Zabrze, Wadowice, Andrychów, Oświęcim.

+48 668 308 957

biuro@netkomlab.pl